Versenyek

Kreativitás koronája fodrászverseny

Varga Péter, a dunaszerdahelyi Neratovicei téri Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola tanulója február 5-én részt vett Pozsonyban a „Koruna kreativity“ elnevezésű fodrászverseny európai döntőjén.

Az elődöntőből továbbjutott versenyzők 5 kategóriában indultak, Varga Péter modern férfi hajvágás kategóriában versenyzett, helyezést ezúttal nem ért el, de rengeteg szakmai tapasztalatot szerzett a férfi hajvágás, -ápolás és -tetoválás terén.

„Varga Péter az iskolánk egyik kiemelkedő tanulója, évente több fodrász- és hajkozmetikai versenyen aktívan szerepel. Barber kategóriában már több alkalommal dobogós helyezést ért el nemzetközi szépségipari versenyeken Pozsonyban és Prágában. Hajkozmetika tanulmányi szakon tanul, a 2018/2019-es tanévben a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége a Felvidéki Tehetségnapon a szakmájában elért eredményeiért külön díjazta” – gratulált az iskola a diáknak.