Felhívások

39. Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor 2020 | Ajánló

Közeledik az a bizonyos szeptember 2., ami eddig Nektek, kedves Gólyák, a tanév kezdetét jelentette. Most valami egészen más vár Rátok! Dióhéjban megmutatjuk, mi minden teszi majd színesebbé a tábort. A programok értetek vannak és a gímesi szívdobogáshoz ti is kelletek! Lessétek meg őket!

Az elmúlt időszak sok bizonytalanságot és kétséget szült. Büszkén jelentjük, hogy álltuk a sarat és a helyzet javulására való tekintettel kinyitja kapuit a Gímesi Művelődési Tábor és Gólyatábor!
Hatalmas szeretettel hívunk kedves Gólya, Felsőéves és egykori Táborozó 2020. szeptember 2-7. között a nyár utolsó mentsvárába, a 39. Gímesi Művelődési Táborba! Csodák várnak a Tribecs-hegység és a Zsitva-menti dombság gyöngéd ölelésében.🏞️ Élményekből, lélekcsiklandozásból, vigasságból és színes programokból nem lesz hiány!
A vár árnyékában a helyed, ha…
…gólya vagy, de nem szeretnél röpképtelen lenni. Itt biztonságban kitárhatod a szárnyaid és repülhetsz!
…belekóstolnál az egyetemi élet ízes világába, vagy csak érdekel az általad választott egyetemi város!
…gólyáskodnál egy igazit!
…felsőéves vagy és át szeretnéd élni Gímes cirógatását újra és újra!
…felsőéves vagy, de még nem tapasztaltad meg a gímesi életérzést!
Gyere és legyél részese a gímesi románcnak!🌄
❗Folyamatosan figyeljétek a honlapot, Facebook oldalunkat, illetve az eseményt, mert az aktuális tudnivalók itt jelennek meg! Ha bármi kérdésed van, és a választ nem találod meg a GYIK-ben, írj a GólyaPostára ✉️ (golyaposta@gmail.com)!
Jelentkezési határidő: aug.5.
Ui.: A tábor szervezése és lebonyolítása az előírt feltételek figyelembevételével és azoknak eleget téve történik!
A programváltozás jogát fenntartjuk!