Egyéb kategória Felhívások Hazai hírek

Felhívás: Nyerjen önvédelmi kurzust iskolája számára!

Aki a linken található felhívás alapján bekapcsolódik a nyereményjátékba, 400.- euro értékű önvédelmi kurzust nyerhet a saját iskolája számára, melynek során a diákok 5, az alkalmazottak 2 tanítási órában sajátíthatják el az önvédelem alapjait. Ráadásul még biztonsági tervet is kidolgoz a kiíró az iskola számára.
Mit nyerhet még, ha bekapcsolódik a játékba?

Minden szavazó kap egy-egy ajándék e-könyvet.

Minden szavazó oktatási intézmény, amely legalább 50 igazolt szavazót tud generálni, 50% kedvezményt kap kurzusok árából.

Szavazni 2020. augusztus 31-ig lehet, 24:00 óráig.

 

A verseny állását naponta közli a kiíró KOBUKRAV a saját FB-oldalán.

A Sklut Tibor önvédelmi edző vezette Kobukrav civil szervezet szeptembertől startol a pedagógusok önvédelmi képzésével. Októberben nemzetközi online konferenciát szerveznek Biztonságos iskola címmel, ahol ismert külföldi edzők is tartanak majd előadást..
A Kobukrav civil szervezet Én és a koronavírus című rajzpályázatára 46 országból több mint ötezer rajz érkezett:
További információk a honlapjukon: www.kobukrav.sk,