Szabadidő

🎃 Így ünnepeld a Halloweent 👻

Fogjuk ma egy kissé vidámra: Anzselika Habpatron tegnapi videójában a Halloween trükkjeit ecseteli. Mi meg nevethetünk egy sort.

„Sziasztok!

Ezen a hosszúhétvégén nagyon sok mindent ünneplünk majd meg! Ünnepeljük a szellemeket👻, a halottakat👻, a szenteket👻, a halott szenteket👻, a szent szellemek👻, szóval nagyon sok mindenkit. Ezért a mai rész arról fog szólni, hogy mikor mit, és hogy ünneplünk!🎃🕯️Ugye halloweenkor már nem ünneplünk igazából semmit, talán csak a fogszuvasodást.🦷 Mindenszentekkor meg a jó halottakat, mármint akik életükben voltak jók, de már meghaltak.😇 Halottak napján pedig igazából mindenkit, aki halott azt azért⚰️, aki pedig nem azt meg azért, mert ő is meg fog.⚰️ Jó szórakozást a videóhoz, és írjátok meg, ti minek öltöztök be halloweenre!👩‍🎤👨‍🚀👩‍🚒🕵️‍♂️👸

Puszi! ❤️”

%d bloggers like this: