Felhívások

FELHÍVÁS – VII. FELVIDÉKI TEHETSÉGNAP

tehetségnapVII. FELVIDÉKI TEHETSÉGNAP
A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége pályázatot hirdet a magyar tanítási nyelvű oktatási intézményeket látogató kiemelkedően tehetséges DIÁKOK díjazására, hogy követendő példaként kortársaik elé állíthassuk őket. Keressük azokat a született, ígéretes EGYÉNI TEHETSÉGEKET (6-18 éves korig), akik adottságukkal, munkájukkal kitűnnek társaik közül egy-egy területen országosan, kerületi (amennyiben ez a legmagasabb) és/vagy nemzetközi szinten versenyeken, fesztiválokon kiemelkedő teljesítményükkel bizonyították rátermettségüket.

A részletes felhívást az SZMPSZ honlapján találja:

Jelentkezni kizárólag elektronikusan lehet 2022. május 30-ig az alábbi linken található nevezési lap kitöltésével.

https://forms.gle/2nKC38gxYwXfpkdY6