Felhívások

A füleki Művészeti Alapiskola felvételi vizsgái

füleki Művészeti AlapiskolaA füleki Művészeti Alapiskola jövő iskolaévre, zene és képzőművészet szakokra történő felvételi vizsgáira 2021. május 20-án és június 23-án kerül sor a MAI Kertész utca 2/a sz. alatti épületében 13:00 és 17:00 között.

Ha e két időpont a szülőknek nem felelne meg, egyeztethetnek velünk a www.zusfilakovo.sk honlapunkon található elérhetőségek egyikén vagy személyesen.

A Füleki Művészeti Alapiskolába szóló jelentkezési lapot, melyet itt lehet letölteni, elektronikusan a zusfilakovo@gmail.com vagy postán a Základná umelecká škola – MAI, Záhradnícka 2a, 986 01 Fiľakovo címre mostantól folyamatosan, de legkésőbb a felvételi vizsga később az iskola honlapján és facebookján közzé tett napjáig kell eljuttatni.

Részletek a plakáton.

A bemutatkozó kisfilm:

%d bloggers like this: