Közösség

Emléklap a tanévkezdésre!

Emléklap a tanévkezdésre!Aknai Dóra Orsolya gyógypedagógus a tanévkezdéshez egy kis meglepetést készített a diákoknak.

„Mint minden tanévben, most is sok kis és nagy gyermek lépi át valamelyik nevelési, oktatási intézmény küszöbét. Akár oviba, általános iskolába, középiskolába, vagy főiskolára, egyetemre megy a gyermek, kíváncsiság és izgalom van a lelkében.

A szülők, és családtagok legalább annyira izgulnak, mint a gyermek, és ezt a fajta idegességet igyekszünk mi pedagógusok a legkreatívabb módokon enyhíteni. Sok gyermeknek, fiatalnak meghatározó élménnyé válik az első oviban, iskolában eltöltött nap az életében.

Az jutott az eszembe, hogy az ölelésen, kézfogáson túl (amit a mostani különleges helyzetben nem ajánlanak), adhatunk valami maradandót is a nebulóknak. Ezért többféle emléklapot is készítettem az első nap emlékére, azoknak a kollégáknak, akik szeretnék valami kedvességgel meglepni a rájuk bízott gyermekeket.”

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [708.51 KB]

%d