Szlovák Irodalom Tanuljunk

Hangfelvételek az 5. osztály „Szlovák irodalom¨ tananyagához

Hangfelvételek az alapiskolák 5. osztályának „Szlovák irodalom” tananyagához

 

 

 

 

 

Dalok
1. Ej javor, javor zelený…  22. oldal

 

 

 

 

4. Spievanky, spievanky… 88. oldal

https://www.mladeleta.sk/zvukove-nahravky

A tankönyv tartalma úgy van összeállítva, hogy lehetővé tegye a tanuló alapvető kompetenciáinak fejlesztését. A szövegek alapvető tartalmakra és a nyelvileg tehetséges tanulóknak szánt kiegészítő tartalmakra oszlanak. Az egyéni bemutatókat követő feladatok nagymértékben ösztönzik a tanulók tevékenységét, és biztosítják kreativitásuk és kommunikációs készségeik fejlődését. A tankönyv általános koncepciója tiszteletben tartja a szlovák nyelv tanításán belüli tantárgyi és tantárgyközi kapcsolatokat.

 

%d bloggers like this: