Szlovák nyelv Tanuljunk

Szlovák mint idegen nyelv – NAUČTE SA SLOVENČINU – 5 000 FRÁZ

A NAUČTE SA SLOVENČINU – 5 000 FRÁZ című cikkben is szeretnénk bemutatni azokat az ingyenes oktatási webportálokat, kiadványokat és tankönyveket, amelyek segítségével a szlovák nyelv egyénileg is megtanulható.

„NAUČTE SA SLOVENČINU – 5 000 FRÁZ“

Játssz, tanulj és beszélj – fedezd fel a leggyakoribb szlovák társalgási kifejezéseket!
✔ 5 000 hasznos társalgási kifejezés.
✔ Tanuljon szlovákul a saját nyelvén (60 nyelv áll rendelkezésre).
✔ A legjobb INGYENES alkalmazás a gyors tanuláshoz.

A Learn Slovak alkalmazással több mint 5000 szlovák kifejezést fedezhetsz fel, amelyeket rövid beszélgetésekben használhatsz, miközben jól szórakozol! Akár egy szlovák nyelvű országban nyaraló turista, akár valaki, aki egyszerűen csak meg akar tanulni beszélni egy idegen nyelvet, ez az alkalmazás segít gyorsan, egyszerűen és élvezetesen megtanulni a szlovák kifejezéseket.

Miért más ez az INGYENES alkalmazás?
✔ Nincs szükség internetkapcsolatra – játssz bárhol, bármikor (offline).
✔ 5000 gyakori kifejezés – hangos kiejtés és fonetikus átírás, amely pontosan bemutatja, hogyan ejtik ki a kifejezéseket egy igazi szlovák anyanyelvű ember által.
✔ 11 szórakoztató játék – innovatív megközelítés az olyan készségek gyakorlására, mint a hallás, írás és beszéd.
✔ 4 tanulási szint: kezdő, középhaladó, haladó és szakértő.
✔ 20 téma 145 kategóriába sorolva – hogy tudd, mit és mikor kell mondanod.

A szlovák beszélgetések témái: Köszöntés, Beszélgetés a barátokkal, Alapmondatok, Utazás, Közlekedés, Szálloda, Étterem, Élelmiszer, Bevásárlás, Munka, Bolt stb.

5 000 FRÁZ