Felhívások

Enviroprojekt 2022 pályázati felhívás

Enviroprojekt 2022aPályázati felhívás a környezeti nevelés és képzés fejlesztési projektjeinek finanszírozására
A Szlovák Köztársaság oktatásügyi, tudományos, kutatási és sportminisztériuma bejelentette, hogy 2022-ben „Enviroprojekt 2022” néven elkülönített forrásokat biztosít az általános és középiskolai környezeti nevelés és oktatás fejlesztését célzó fejlesztési projektek megvalósítására.

Az iskolafejlesztési projektnek a nemzeti tanterv oktatási területeinek és átfogó témáinak célkitűzéseire kell épülnie, különös tekintettel a környezeti nevelés átfogó témájára, valamint az iskola saját oktatási programjára. A támogatás területe a projektnek a megvalósító által a környezeti nevelés tematikus területeinek témáira kidolgozott tevékenységek és a teljes megvalósítás, figyelembe véve az iskola helyi és regionális adottságait.

A pályázatot online kell benyújtani közvetlenül a minisztériumhoz, a felhívás módszertani útmutatójának megfelelően, két melléklettel együtt (a projekt pénzügyi biztosítéka a részvétel igazolásával, költségvetés). A projekt leírása az online űrlapon található.

A felhívásra 50 000 EUR áll rendelkezésre. A támogatható pályázók általános és középiskolák alapítói.

Az iskola igazgatója kitölti az online űrlapot, amely a http://enviroprojekt.iedu.sk/ oldalon érhető el.

A pályázat benyújtásának határideje a közzétett követelményeknek megfelelően 2022. május 10. 23:59-ig. Az értékelést legkésőbb 2022. május 31-ig közzéteszik.

Ha a projekttel kapcsolatban az iskolának bármilyen kérdése van, forduljon a minisztériumhoz az enviroprojekt@minedu.sk e-mail címen, az üzenet elején tüntesse fel az iskola EDUID azonosítóját.

 

További információk, feltételek és kikötések az alábbi kiegészítő anyagokban találhatók:

Letöltések

Pályázati felhívás ENVIROPROJEKT 2022 (.pdf, 188.35 kB)
12.04.2022
Módszertani iránymutató 2022 (.pdf, 149.74 kB)
12.04.2022
melléklet – A projekt pénzügyi biztosítéka a részvételi igazolással (.docx, 17.95 kB)
12.04.2022
melléklet – Költségvetés (.xlsx, 18.98 kB)
12.04.2022

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download