Tanuljunk Természetismeret

Hogyan vezet klímakatasztrófához az emberi fejlődés?

Hogyan vezet az emberiség fejlődése klímakatasztrófához? Mit rontottunk el a múltban, és mi vár ránk a jövőben? Ez egy sötét és ijesztő jövőkép, de nem kell így történnie!

Ha szeretnéd tudni, mit tehetsz TE a bolygó (és a saját jövőd) megmentése érdekében, látogass el a https://wwf.hu/cselekedj/ oldalra. Sir David Attenborough a televíziós ismeretterjesztés egyik legnagyobb úttörője, korunk egyik legmeghatározóbb és legszélesebb körben tisztelt természettudósa. Ő és a BBC természetfilmes stábja 8 évtizeden át dokumentálta a természet valódi arcát, gyakran soha nem látott fajokat is bemutatva. A bolygó minden szegletét bejárta, több mint 300 lélegzetelállító természetfilmet készített és narrált, valamint 30 könyvet írt. Magával ragadó stílusa, tudása és humora tömegek világnézetét formálja a mai napig, a filmjein pedig generációk nőttek fel. Ezzel a videóval az ő páratlan munkája előtt tisztelgek. Ez a videó 7 hónapig készült.

Weboldal: http://hogyanmukodik.com/

%d bloggers like this: