Hazai hírek

Az oktatásügyi minisztérium 24. hírlevele

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

oktatásügyi

 

AZ OKTATÁSRA FORDÍTOTT ÁLLAMI KIADÁSOK FOGNAK NÖVEKEDNI A LEGGYORSABBAN

Az e heti trencséni kabinetülésen jóváhagyták a 2024-es állami költségvetést. Tomáš Drucker oktatásügyi miniszter szerint a büdzsé figyelembe veszi az oktatás minőségének javítását célzó kulcsfontosságú projekteket minden iskolai szinten. Ezek közé tartozik a tanulóknak szánt támogató intézkedések finanszírozása, a bérkiadások éves növekedésének biztosítása a tanárok és a pedagógiai személyzet számára, a pedagógushiány kezelése egyes régiókban, valamint teljesítményszerződések kötése az egyetemekkel.


Az oktatásügyi minisztérium 24. hírlevele:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [1.52 MB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/