Felhívások Hobbi Szabadidő

Húsvéti alkotóműhely a Galántai Honismereti Múzeumban

A Galántai Honismereti Múzeum szeretettel várja kicsiket és nagyokat tavaszi, húsvéti családi programjára. Már ezen a hétvégén szombaton délután alkotóműhely asztalai töltik meg az állandó kiállítások termeit, ahol a Szakkör vezetőivel hagyományos kézműves technikákat próbálhatnak ki a látogatók: a tojásdíszítés írókával, a csipkeverés, a gyöngyhímzés és a húsvéti mézeskalácsok díszítése tartalmas időtöltést ígér gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

A Húsvét a múzeumban rendezvényre 2024. március 30-án, szombaton 13:00 és 17:00 óra között kerül sor.

Belépődíj felnőtteknek 4.- €, gyermekeknek 3 éves kortól 2.- €, családoknak 10.- €.

Bővebb tájékoztatás a múzeum honlapján és a közösségi hálón található.
www.muzeumgalanta.sk/hu/
www.facebook.com/muzeumgalanta