Szabadidő

Vers- és prózamondó tábor a nyári vakáció első hetében

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége július 1. és 5. között Komáromban szervezi meg a 16. Jókai Mór Vers-és Prózamondó Tábort alapiskolások részére.

A foglalkozásokat hazai színészek és magyarországi szakemberek vezetik, szövegválasztás, szövegelemzés és előadás, valamint beszédtechnikai foglalkozások is lesznek.
A tábor programját tanulmányút színesíti Dunaalmásra, ezért a jelentkezőknek szükségük lesz útlevélre.

A részvételi díj bentlakóknak 50 euró, a többieknek 30 euró, amit a tábor első napján a regisztrációnál kell befizetni. A tábor ideje alatt megvalósuló tanulmányút részvételi díja 7 euró.
A kollégiumban lakó gyerekek napi háromszori étkezést reggelit, ebédet és vacsorát, a többiek ebédet és vacsorát kapnak. A táborozók ellátásának további költségeit az SZMPSZ és a társszervezők pályázati támogatásból fedezik.
Jelentkezni június 12-ig lehet az SZMPSZ honlapján (www.szmpsz.sk) és Facebook-oldalán, csak elektronikusan lehet.

Bővebb információt az SZMPSZ Központi Iroda szervezési- és programkoordinátora, Novák Mónika ad a novakmonika.szmpsz@gmail.com címen vagy a +421 915 757 227-es telefonszámon.
km

The post Vers- és prózamondó tábor a nyári vakáció első hetében appeared first on Magyar iskola.