Hazai hírek

Pályaválasztási börzén a dunaszerdahelyi Építészeti Szakközépiskola

A dunaszerdahelyi járási munkaügyi hivatal ismét lehetővé tette a középiskolák számára, hogy pályaválasztási börzén mutatkozzanak be az alapiskolák végzős diákjainak.

Tájékozódási lehetőség ez a diákoknak, hiszen sok szakmát közelebbről is megismerhetnek. A dunaszerdahelyi Építészeti Szakközépiskola tanárai és diákjai ennek jegyében tájékoztattak a szemléltetőanyagok segítségével az iskolánkban tanulható szakmákról a három- és négyéves tanulmányi szakokon. Elmondták eddigi tapasztalataikat és elbeszélgettek a nálunk tanulható szakmák előnyeiről.
Mindenki számára eseménydús volt ez a nap, mivel sok alapiskolás diák érdeklődését tudtuk felkelteni az építőipari szakmák, az építészet és a virágkötészet iránt.

Tamási Éva

The post Pályaválasztási börzén a dunaszerdahelyi Építészeti Szakközépiskola appeared first on Magyar iskola.