Hazai hírek

Az építészet és a jövő vállalkozásai

A dunaszerdahelyi Építészeti Szakközépiskolában február 26-án érdekfeszítő előadást tartott Danka Chválová és Csiba Ottó, a Nemzeti Vállalkozói Központ képviselője, a téma az építészet és a vállalkozás volt.
„A vállalkozás világa az építészetben“ című előadás a vállalkozói készségek és kompetenciák fejlesztéséről, a vállalkozás hosszú távú, eredményes fenntartásáról és arról szólt, milyen vállalkozást érdemes tájainkon indítani, és hogyan válhat valaki sikeres vállalkozóvá.
Az előadáson az iskola összes tanulója részt vett és rengeteg információval gazdagodott.
Udvarhelyi Piroska tanárnő

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

%d bloggers like this: