Egyéb kategória

Kádár-Papp Nóra: Gyerünk, anyukám!

Kádár-Papp Nóra őszinte, humoros és szemléletformáló szövegeiben a saját mindennapjaiba enged bepillantást, melyekből követői megélhették, hogy nincsenek egyedül a kisgyerekes lét nehéz perceiben.

A legjobb tárcairodalom műfajába illő írásokból most kirajzolódik annak a mozgalomnak a története, amelynek rajongótábora sok ezer leadott kilót, megmentett házasságokat és boldogabb anyai pillanatokat köszönhet.

 

„Emlékszem, belemondtam a tükörbe, hogy »anyám, elég nagy szarban vagy, és ugye tudod, hogy csak magadra számíthatsz?«. Elvárások, célok és terv nélkül kezdtem akkor már sokadszor a mozgást. (…) Rettenetes erőnléttel, meggyengülve és elszomorodva, a gyerekek »sűrű hálójában« adtam magamnak még egy esélyt. Egy sokadikat. Ami minden olyan anyának jár, aki szeretne otthon lenni a saját életében és bőrében.”

„Mit szólnál hozzá, ha a kanapén vegetáló és a sportőrült közé épp kényelmesen beférnél a tornasorba?”

 

Cím: Gyerünk, anyukám!
Szerző: Kádár-Papp Nóra
Terjedelem: 298 oldal
Formátum: 165 x 235 mm
Kötés: Puhafedeles

%d bloggers like this: