Fizika Tanuljunk

Brutális fizika, avagy amit a tanterem elbír

Brutális fizika, avagy amit a tanterem elbír (Härtlein Károly – 2020 tavasza)

Härtlein Károly: Brutális fizika, avagy amit a tanterem elbír(BME Science Campus)BME Science Campus. Kísérletek, amelyek megmutatják a fizikai erejét. Karanténban is.

Uverejnil používateľ Galileo Webcast Streda 3. júna 2020

BME Science Campus. (Härtlein Károly mesteroktató- 2020 tavasza) tanszéki mérnök a BME Fizikai Intézetében. A magyar tudományos ismeretterjesztés és a szkeptikus mozgalom egyik kiemelkedő alakja, számos televíziós műsor vendége, a Spektrum TV által készített Brutális Fizika című sorozat egyik házigazdája és szakértője, hosszú ideig a Csodák Palotája munkatársa, az Ericsson-díj kitüntetettje. Sokan Öveges József professzor utódaként emlegetik a fizika népszerűsítése terén. Kísérletek, amelyek megmutatják a fizikai erejét. Karanténban is.

Hozzászólás

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

%d bloggers like this: