Felhívások Hazai hírek Versenyek

Újra el kell halasztani az Országos Gyermek-néptáncfesztivált

A KULTÚRALAP KÖZLEMÉNYE
Az Országos Gyermek-néptáncfesztivált, melyre 2020. november 20-22-én került volna sor a füleki Városi Művelődési Központban, tekintettel a járványhelyzetre, az október 1-től érvényes korlátozó intézkedések értelmében elhalasztjuk.
A Gyermek-néptáncegyüttesek Országos Seregszemléjének idei műsorába a Kis Ilosvai Gyermek Néptáncegyüttes, a Boglárka Gyermek Néptáncegyüttes, az Apró Csallóközi, a Csali Gyermeknéptáncegyüttes Kis Csali csoportja, a Kelepelők Gyermek Néptáncegyüttes, a Kis Rakonca Gyermek Néptáncegyüttes, a Kis Megyer és Csilizke Gyermek Néptáncegyüttes és a Csali Gyermek Néptáncegyüttes Nagy Csali csoportja került be.
A további részletekről a táncegyütteseket és a 31 döntős táncos szólistát
e-mailben értesítjük.