Felhívások Szabadidő

MeseBábos tábor Komáromban

MeseBábos
MeseBábos tábor

A Komáromi Regionális Művelődési Központ a MARIANUM Egyházi Iskolaközponttal egyetemben az első RozprávkovoBábkový tábor – MeseBábos tábor szervezésének keretén belül nagy tisztelettel szólít meg minden, a bábozás és a mesevilág iránt érdeklődő magyar ajkú gyermeket.

A tervezett napközis tábor célja magyar nyelven ösztönző módszerekkel és játékos formában bevonni a gyermekeket a mesék és a bábozás világába, a népi mesterségek és a bábjáték művészetének bemutatásával inspirálni azok megismerésére, kipróbálására, az emberközi kapcsolatok fejlesztésére, az anyanyelv formálásával pedig erősíteni képességeiket, készségeiket, valamint esztétikai érzéküket.

Oktató: Écsi Gyöngyi – neves bábos előadó, drámapedagógus és népművelő

Helyszín: MARIANUM Egyházi Iskolaközpont, Komárom

Időpont: 2021. augusztus 9 – 13., hétfő -péntek 8:00-tól 16:00-ig

Korhatár: 6 – 11 év

Részvételi díj: 100,- EUR

Jelentkezési határidő: 2021. július 09.

A járványügyi helyzetre való tekintettel a tábor résztvevőinek létszáma korlátozott, ezért a jelentkezések sorrendjében tudjuk biztosítani a részvételt.

További információ és jelentkezés: Mgr. Himpán Terézia, himpanova.osveta@gmail.com, 0918 940 648.

RozprávkovoBábkový tábor – MeseBábos tábor a Kisebbségi Kulturális Alap pénzügyi támogatásával valósul meg.

mesebabos-tabor-programtervezet
%d bloggers like this: