Oktatás Szabadidő

Hol vannak a kötelező olvasmányok?

Még van pár hét az iskolakezdésig, úgyhogy ha kimaradt az idei nyári kötelező olvasmány, még lehet szépíteni. Mutatunk néhány olyan appot és oldalt, ahonnan költséghatékonyan szerezhetitek be a regényeket (nem csak nyáron).

Az első lehetőség, a Magyar Elektronikus Könyvtár. Itt a legtöbb olvasmányt ingyen és könnyen meg lehet találni a kereső segítségével – sőt, nem csak a kötelezőket. Ám itt nem ér véget a lehetőségek tárháza, ugyanis a könyvtárnak van saját alkalmazása telefonra, ahol e-book és hangoskönyv formátumban is megtalálhatók az iskolai olvasmányok.

Kötelező olvasmányok
Kötelező olvasmányok APP

Ezen felül több olyan oldal és alkalmazás létezik, ahol ingyenesen megtalálhatóak a kötelező olvasmányok. Így a telefon nem hátráltat, hanem segít a tanulásban. Bárhová elvihető, akár egyszerre több könyv is tárolható kis helyen, könnyen kereshettek benne, és a memóriát sem foglalja, hiszen bármikor letörölhető és újratelepíthető.

Forrás: