Hazai hírek

MTAG beíratás 2020

A pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium igazgatósága értesíti a tisztelt Szülőket, hogy az alapiskola első évfolyamába a 2020/2021-es iskolai évre a beíratás a rendkívüli helyzetre való tekintettel az alábbi formában valósul meg:

2020. április 15. és április 30. között a szülő/törvényes képviselő kitölti az alábbi linkeken található található 3 nyomtatványt:

  • a Beíratási kérdőívet – Zápisný list žiaka,
  • a Pályázati igénylőlapot,
  • a 18/2018 (GDPR) törvény értelmében a személyes adatok kezelésével kapcsolatos űrlapot,

és legkésőbb 2020. április 30-ig elküldi postai úton az iskola címére (ZŠ a Gymnázium s vyučovacím jazykom maďarským, Dunajská 13, 814 84 Bratislava), vagy elektronikus úton az info@mtag.sk e-mail-címre. A kitöltött nyomtatványokhoz csatolják gyermekük születési anyakönyvi kivonatának (rodný list) másolatát.

Kérdéseikkel bátran forduljanak az iskola vezetőségéhez: info@mtag.sk.

%d bloggers like this: