Konferencia Oktatás

Bödők Károly: Felvidéki Értéktár mobilalkalmazás

Bödők Károly – Felvidéki Értéktár mobilalkalmazás. Ismerkedjen meg a Felvidék emlékhelyeivel, gyűjtsön kedvére való adatokat a Településmustrában, böngésszen a szívet melengető régi fotók között. Ez az új verzió hamarosan használható lesz, térképpel és ösztönző pontokkal a legtöbb képet feltöltőknek.

Digitális technológiák alkalmazása a helytörténeti kutatásban (képzés)
Helyszín: MPC – Módszertani Központ, Komárom, Pevnostný rad 3 Időpont: 2021. július 12

A Mentor Tehetségsegítő Tanács júliusban Komáromban, a Módszertani Központban „Digitális technológiák alkalmazása a helytörténeti kutatásban” címmel képzést tartott az értékek iránt érdeklődők számára.

Főszervező: Mentor TT

Partnerek: Értékek Polgári Társulás a Felvidéki Értéktár kezelője, SZMPSZ, Magyar Interaktív Televízió

Felvidéki Értéktár Bödők Károly

%d bloggers like this: