Felhívások

Várja a látogatókat a Pozsonyi Illusztrációs Biennále

Pozsonyi Illusztrációs BiennáleTegnap megnyílt Pozsonyban, a Várban az eredeti nemzetközi gyermekkönyvillusztrációk kiállítása, Pozsonyi Illusztrációs Biennále a BIB (Bienále ilustrácií Bratislava). A tárlatok a járványügyi intézkedések megtartása mellett január 9-ig tekinthetők meg. A szervező a pozsonyi BIBIANA gyermek művészeti ház. A rendezvény az UNESCO és az IBBY (Nemzetközi Gyermekkönyv Szövetség) védnöksége alatt zajlik, a Szlovák Kulturális Minisztérium támogatásával.

Az idei Pozsonyi Illusztrációs Biennále versenybe 42 ország 380 illusztrátora küldte el 2700 munkáját és csaknem 500 könyvet.

Ajánljuk megtekintését, mindig nagy élmény!

Íme, a fődíjas illusztráció:

A további, díjnyertes alkotásokat az alábbi linken, az egyes hivatkozásokra kattintva tekinthetik meg.