Hazai hírek

Az aktuális ISKOLAI JELZŐLÁMPA

A Közegészségügyi Hivatal (ÚVZ) rendelete alapján az alapiskolákban ismét kötelező a szájmaszk viselése. Az OTP-rezsim az iskolai dolgozókra is vonatkozik – hétfőtől az, aki nincs beoltva, illetve az elmúlt 180 napban nem esett át a fertőzésen, egy hétnél nem régebbi antigénteszt felmutatásával léphet be a munkahelyére.

Az ISKOLAI JELZŐLÁMPA változásainak összegzése:

FRISS ISKOLAI JELZŐLÁMPA

A szlovákiai COVID-19 betegséggel kapcsolatos járványügyi helyzet romlását és az intézkedésekben bekövetkezett változásokat követően tájékoztatjuk, hogy az iskolák és iskolai létesítmények működési feltételei, beleértve az iskolai környezetben a járványellenes intézkedések betartásának sajátosságait, egyelőre változatlanok maradnak. Ezért az iskolákra, az iskolai létesítményekre és működésükre továbbra is az ISKOLAI SZEMÉLYES Kézikönyv vonatkozik, amelyet 2021.11.26-án frissítettek az Oktatási Minisztérium honlapján: .

[pdf-embedder url=”https://www.magyar-iskola.sk/wp-content/uploads/2021/11/21286.pdf”]

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [567.17 KB]