Hazai hírek

Nem egyszerű szájmaszk, hanem FFP2 reszpirátor lesz kötelező

Nem egyszerű szájmaszk, hanem kilégzőszelep nélküli, legalább FFP2 kategóriájú reszpirátor lesz kötelező az iskolák belterében is. A tanárok és az iskolai alkalmazottak számára a rendelet annyiban enyhíti a feltételeket, hogy az FFP2 reszpirátor helyett az oktatási folyamat alatt használhatnak más megelőző védőeszközt is, vagyis orvosi maszkot, sálat vagy kendőt is. Az FFP2 maszk használata a diákoknak  sem kötelező.  A rendelet 2021. november 25-én lép hatályba.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [226.47 KB]

Ne felejtsük el azt sem, hogy az „OTP” rezsim a tanárokra és az iskolai alkalmazottakra is érvényes.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [200.87 KB]