Felhívások Konferencia

Workshop oktatók, magyartanárok, tanárjelöltek számára

A Közép-európai Tanulmányok Kara szeretettel meghívja az oktatókat, magyartanárokat, tanárjelölteket a 20 éves Szemere Gyula anyanyelv-pedagógiai kutatócsoport jubileumi rendezvénysorozatának szakmai műhelyére. Ez egy workshop oktatók, magyartanárok, tanárjelöltek számára. A Szemere Gyula anyanyelv-pedagógiai kutatócsoport a Magyar Nyelvtudományi Társaság Magyartanári Tagozatán belül 2002-ben jött létre azzal a céllal, hogy elméleti kutatásaival és gyakorlati munkáival az anyanyelvi nevelés fejlesztését szolgálja.

A 20 aktuális téma az anyanyelv-pedagógiában workshop időpontja és helye:

2022. április 27. 16 óra, online

A workshop célja az anyanyelvi nevelés aktuális kérdéseinek a megvitatása, a legújabb kutatási eredmények népszerűsítése, a gyakorlati tapasztalatok megosztása. A workshopon az érdeklődők egy világkávéház keretei között oszthatják meg véleményüket és jó gyakorlataikat az anyanyelvi nevelésről. A világkávéházban négy párhuzamos online csatornán, négy nagyobb témakör mentén zajlanak a moderátorok által irányított beszélgetések, a résztvevők pedig forgószínpad-szerűen vándorolnak a moderátorok között. A workshop zárásaként a moderátorok témánként 5, vagyis összesen 20 fontos gondolatban foglalják össze a workshop eredményeit.

Regisztráció:

https://forms.gle/EUmUrLsK2dVACdsZ7

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download