Felhívások

FÖLDRAJZ és KÉMIA munkafüzetek rendelhetők

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetségének kiadásában a 2021/22-es tanévre hiánypótló munkafüzetek jelentek földrajz és kémia tantárgyakból, melyek iránt nagy érdeklődés mutatkozott.

Gyakorló pedagógusaink szakmai tapasztalatát felhasználó tanári segédkönyvek, feladatgyűjtemények a hazai magyar iskolák tanmenetét követik és az egyes tantárgyak oktatásában jól hasznosíthatók.

Tájékoztatjuk az igazgatókat, hogy a fenti tansegédeszközök megrendelésére a 2022/23-as tanévben is van mód

2022. augusztus  31-ig

a mellékelt Megrendelőlap elektronikus kitöltésével és visszajuttatásával a megadott címre.

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetségének vezetése és a magam nevében minden iskolai alkalmazottnak sikeres tanévkezdést kívánok!

FÖLDRAJZ
KÉMIA