Hazai hírek

Gröhling hegeszt, solymászkodik és minden lében kanál

Egy miniszter rövid, ám objektív karrierje ért véget. Branislav Gröhling élénk életet élt a Facebookon, ebben vitathatatlanul lekörözte összes elődjét, hegeszt, solymászkodik és minden lében kanál. A celebektől csak annyiban különbözött, hogy nemcsak a saját, hanem a diákok ebédjét is közszemlére tette. Megmutatta a zokniját, a kispárnáját, és ahány szakközépiskolában járt, annyi szakmába kóstolt bele. Élete nyitott tankönyv volt, munkáját ítélje meg a szakma és az utókor.

hegeszt
Egy biztos: Hegesztőből hiány van (Fényképek Branislav Gröhling Facebook-oldaláról)
gröhling
Kísérletező miniszter volt
Gröhling távozása
Könyékig solymász
cukrász
Kell a cukormáz
ikebana
Biodíszlet
tor
Minden lében kanál
birka
Szomorú a birka, mert üres az irka (Kányádi Sándor: Birka-irka)
tokfarag
Farigcsálok lomhán egy tökön
langos
Lángosképű
Maszkabál
Kettőt balra? (Távolságtartó maszkabál)
FilipMónika
Két keréken, háttérben a még rövidebb karriert befutó államtitkárral
gröhling
A jövőt nem láthatta
%d bloggers like this: