Felhívások

Ki nem találná, ki lesz az új miniszter…

Eduard Heger miniszterelnök ma bejelentette, hogy kisebbségi kormány alakul az SaS minisztereinek lemondása miatt. Ez azt jelenti, hogy mától oktatásügyi miniszter sincs a kormányban. Az új miniszterek személyéről először Zuzana Čaputová köztársasági elnököt tájékoztatja a kormányfő. A nyilvánosságot csak a jövő héten tájékoztatják.

miniszterEz remek alkalom arra, hogy próbára tegyük olvasóink képzelőerejét.
Facebook oldalunkon, a bejegyzés alatt várjuk ötleteiket, tippjeiket a leendő oktatási miniszter személyére.

A helyes tippelők között könyvjutalmat sorsolunk ki. Ígérhetnénk iPhone-t, hűtőszekrényt vagy mobil házat is, de nem akarjuk a dolgot lájkvadász irányba terelni. Így lesz esély arra is, hogy aki nyer, meg is kapja az ajándékot.

Az SaS távozó minisztereit állítólag szakértők, nem pedig pártjelöltek fogják váltani, erről előzetes megállapodás született a kormánypártok között . Legalábbis ezt jelentette ki Igor Matovič, az OĽANO elnöke, pénzügyminiszter az Expres rádió műsorában.