Hazai hírek

Az oktatásügyi minisztérium 4. hírlevele

4. hírleveleAz oktatási minisztérium hírlevele azért készül, hogy rendszeres időközönként összefoglalót küldhessen az érdeklődőknek az oktatásban történt legfontosabb dolgokról. Található benne információ a helyreállítási tervről és a változatos iskolai programokról.

A minisztérium 2023. május 31-én közzétette honlapján a 2023/2024-es a tanév szervezésére vonatkozó útmutatót, valamint az iskoláknak és az iskoláknak szóló ajánlásokat és információkat. Az útmutatót a tanügyi, vezetői és szakmai személyzet minden olyan tagjának szánják, akik részt vesznek a oktatásban és képzésben az óvodákban, általános és középiskolákban, valamint az önkormányzati dolgozóknak és az alapítóknak. A 2023. szeptember 1-jén hatályba lépő szervezeti útmutatót az 1. számú melléklet egészíti ki határidőkkel, iskolai szünetek három egymást követő tanévben. Az oktatási folyamatra vonatkozó ajánlásokat tartalmazó tájékoztató további információkkal egészül ki, például a tantervi reformmal kapcsolatos információkkal, az oktatási feltételek javítását támogató projektekkel. Aktív linkeket tartalmaznak a kapcsolódó jogszabályokra, dokumentumokra, ahol részletesebb információk találhatók.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/