Hazai hírek

Az oktatásügyi minisztérium 11. hírlevele

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

MÓDOSÍTOTTÁK AZ ETIKAI KÓDEXET

A cél a pedagógusok és szakmai alkalmazottak etikus magatartási elveinek betartása a közösségi oldalakon és az iskolán kívüli egyéb helyeken is. Továbbá megakadályozni a tanulók esetleges tanári manipulációját, a tanárok saját meggyőződése szerint, valamint a tanulók támogatása a társadalmi helyzetek elemzésében, a tényeken alapuló saját véleményalkotásban. A pedagógiai etikai kódex vonatkozik a pedagógusokra és a pedagógiai alkalmazottakra.

Az oktatásügyi minisztérium 11. hírlevele:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [846.22 KB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/

%d bloggers like this: