Hazai hírek Oktatás

Oktatásügyi hírlevél 2024/2. különkiadás

Az oktatásügyi minisztérium hírleveléből:

oktatasugyi

 

Tomáš Drucker az USA-ban

Idén a szlovákiai egyetemek a második rangos nemzetközi felsőoktatási vásáron vesznek részt. A NAFSA 2024-en az egyetemek képviselői mellett jelen volt az oktatási minisztérium küldöttsége is Tomáš Drucker miniszter és Zsember Róbert felsőoktatási államtitkár vezetésével. Ez a világ egyik legnagyobb szakvására, amelyet május 28. és péntek 31. között rendeztek meg az Egyesült Államokban, Louisiana államban.

Ezen kívül Tomáš Drucker, a Szlovák Köztársaság oktatási, kutatási, fejlesztési és ifjúsági minisztere aláírta az Artemis-megállapodást is

Az oktatásügyi hírlevél II. évfolyamának 2. különleges kiadása:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [3.91 MB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/