Egyéb kategória Hazai hírek

Dunaszerdahelyi diákok sikere az Aranyolló fodrászversenyen

A dunaszerdahelyi Szabó Gyula 21 Szakközépiskola és a Neratovicei téri Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola diákjai is beneveztek az Interbeauty kozmetikai kiállításon megrendezett Aranyolló (Zlaté nožnice) országos versenyre.

A fodrászvilág Oscaraként emlegetett eseményen TREND CUT, divatos férfi és női hajszobrászat, testfestés kategóriában is versenyeztek, és modern, extravagáns hajnyírási technikát, sminkelést is bemutattak.

A Szabó Gyula iskola hajkozmetika szakon tanuló diákja, Andrejkovič Bálint a férfi hajnyírás kategóriában versenyzett, modellje Horváth Alex volt. Végül a neves szakemberekből álló zsűri döntése alapján Bálint az I. helyen végzett.

A Neratovicei téri szakközépiskolából Varga Péter hajkozmetikus és Mészáros Kamilla fodrász versenyezett, Kamilla menyasszonyi frizurát készített, Péter divatos férfi hajvágásban jeleskedett. Varga Péter végül kategóriájában II. helyezést ért el.
(k)

 

The post Dunaszerdahelyi diákok sikere az Aranyolló fodrászversenyen appeared first on Magyar iskola.

%d