Egyéb kategória Hazai hírek

Nagymegyeren lesz a magyar iskolaigazgatók országos konferenciája

A Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége, az Iskolavezetők Országos Társulása és a COMENIUS Pedagógiai Intézet október 15–16-án tartja Nagymegyeren a Szlovákiai Magyar Iskolaigazgatók IV. Országos Konferenciáját.

A magyar alap- és középiskolák igazgatóit és igazgatóhelyetteseit várják a szakmai fejlesztéséről szóló közös gondolkodásra és tapasztalatcserére.
Előadások hangzanak el az oktatási törvény módosításairól, a magyar iskolahálózat optimalizációjáról, a kritikus gondolkodásra nevelésről az interneten terjedő álhírek és szélsőségekkel szemben, a pályázati lehetőségekről, továbbá a digitális kompetenciák oktatásáról, valamint a kultúrák és az iskola találkozásáról a digitális korszakkal.

The post Nagymegyeren lesz a magyar iskolaigazgatók országos konferenciája appeared first on Magyar iskola.