Felhívások Konferencia Oktatás

Duna Utcai Environmentális és Egészségvédelmi Napok

(Könnyen meglehet, hogy idén elmaradnak…)

A pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium igazgatósága és természettudományi tantárgybizottsága értesíti az érdeklődőket, hogy az idén is megrendezi a Duna Utcai Environmentális és Egészségvédelmi Napokat, mégpedig 2020. április 6-7-én. A program pontosítás alatt.

A pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium (Duna utca 13.) évente rendezi meg ezt az eseményt, ahol a diákok tudományos előadásokat hallgathatnak meg neves hazai és magyarországi egyetemi oktatók tolmácsolásában, megtekinthetik a diákok projektbemutatóit, a fotópályázat képeit, és van gyümölcskreációkkal fűszerezett egészséges ételek kóstolója is.

Ízelítőnek tekintsenek meg néhány korábbi eseményt az előző évekből:

Hálózatok a biológiában – Kovács Bálint, Ph.D. hallgató (Hungarian Academy of Sciences, Budapest) előadása.

XVI. Duna utcai environmentális napok • Duna Street Fashion Show • Újrahasznosítható hulladékból készült ruhák divatbemutatója a tornateremben

XV. Environapok – Kováts Virág Borbála: Környezeti katasztrófák

%d bloggers like this: