Egyéb kategória

Hamarosan lehet pályázni a Bethlen-támogatásra

A Bethlen Gábor Alap most hirdette meg a szeptemberben kezdődött 2019/2020-as tanévre a Szülőföldön magyarul ösztöndíjprogram felhívását, melynek keretében a magyar iskolába járó gyerekek szülei pályázhatnak 22 400 forint támogatásért, melyet euróban fizetnek ki.
A kérelmeket a Szlovákiai Magyar Pedagógusok Szövetsége gyűjtőhelyekre eljuttatott adatlapjain lehet benyújtani 2020. március 13-tól 2020. április 25-ig. A postára adás végső dátuma: 2020. április 25.

Hamarosan lehet pályázni a Bethlen-támogatásra

Az adatlapok, a gyűjtőhelyek jegyzéke és a további információk a www.szmpsz.sk honlapon találhatók.
A pályázók figyelmét külön felhívták az adatfeldolgozási tájékoztató nagy figyelemmel való elolvasására, ugyanis az aláírásukkal hozzájárulnak adataik kezeléséhez. (km)