Kitekintő Szabadidő

Bosnyák Viktória: Mantyusok – Bátorság, Tomi!

Most olyan különös, és mindenki számára megterhelő időszakot élünk, amiben életünk első számú színterévé vált az otthonunk, ahol korábban a család összegyűlt, együtt főzött és nagyokat beszélgetett. Az otthonunk lett az iskola, a munkahely, a játszótér, és persze a szórakoztató központ is. Ahhoz, hogy könnyebb legyen ez az időszak, a Kolibri Kiadó összegyűjtötte azokat a könyveit, amelyekkel otthon lenni egyszerre játék, tanulás és szórakozás. (Valamennyi kötet e-könyvként is megvásárolható!)

Bosnyák Viktória: Mantyusok – Bátorság, Tomi!

(illusztrálta Rippl Renáta)

Ki ne szeretne kiskutyát? Tomi is vágyik rá, de ahhoz le kell küzdenie félénkségét. Ha ez sikerül, nemcsak kutyát kap, de bármilyen hihetetlen, vele együtt egy manót is. Kíváncsi vagy, hogyan? Mindjárt elmesélem!

Végre ismét olvasható Bosnyák Viktória nagy sikerű Mantyusok-sorozata. A kötetekhez Rippl Renáta készített új és imádnivaló rajzokat, a lehető legkönnyebben olvasható betűk kialakításában pedig segítségünkre volt a diszlexiával foglalkozó Meixner Alapítvány.

A meséhez otthon és az iskolában egyaránt eljátszható drámapedagógiai feladatok is kapcsolódnak.