Technológia

Adobe Coloring Book – a további kifestők

Tavasszal minden héten egy-egy újabb fejezetet mutat majd be az Adobe abból a színezőből, amit illusztrátorok és művészek raktak össze. Itt az eddig elérhető összes kifestő, színező.

Hiába szolgálja társadalmi szinten a legjobb célt, a(z önkéntes) karantént egy idő után már meglehetősen nehéz elviselni. Ilyenkor érdemes olyan elfoglaltságot keresni, ami kicsit kikapcsolja az embert, és elvonja a figyelmét a környezetéről. Erre lehetnek jók például a néhány évvel ezelőtt nagy sikerrel „visszatérő” színezők, de ha nem lenne épp egy kéznél, akkor sincs gond, az Adobe ugyanis orvosolja a problémát.

A cég néhány tehetséges illusztrátor és művész segítségével készített több, ingyenesen, .pdf, .psd és .jpg formátumban is letölthető színezőkönyvet.
https://create.adobe.com/2020/04/13/coloring_book_home.html

pHWQXNGU _dma5ENg

 

 

%d bloggers like this: