Egyéb kategória Hazai hírek

Ez a mesefalu nincs túl az Üveghegyen, sem az Óperenciás tengeren

Szlovákiának nincs különösebb vidámparkja, szórakoztató központja, szerencsére akad néhány izgalmas hely, amely a legkisebbek számára varázslatos élményt tud nyújtani. Ezek közé tartozik a Zsolna és Turócszentmárton közt fellelhető Meseerdő Nezbudská Lúčka községben, a Kis-Fátrában.

Ebben a Meseerdőben ismert vagy a magyar gyerekek számára esetleg kevéssé ismert szlovák mesefigurák laknak. Találkozhatunk Hófehérkével, mind a hét törpével, a három kismalaccal… A legszórakoztatóbbak a mozgó és táncoló figurák, pingvinek, állatkák.

De bőven akad látványosság és turisztikai lehetőség a felnőttek számára is helyben és a környéken.

Rozprávkový les v Nezbudskej

Rozprávkový les v Nezbudskej

Rozprávkový les v Nezbudskej

Rozprávkový les v Nezbudskej