Hazai hírek

Itt gyorsan kikereshető, milyen rendezvényt lehet tartani, mennyi résztvevővel


A honlapon gyorsan kikereshető, milyen rendezvényt lehet tartani, mennyi résztvevővel, hasznos az évzáró ünnepségekre, egyéb rendezvényekre készülő iskoláknak is.

A kulturális tárca elkészítette a rendezvényekre vonatkozó szabályzatot, az úgynevezett kulturális szemafort. Az oldalon egyszerűen ki lehet keresni, milyen rendezvényt lehet tartani, mennyi résztvevővel szabadtéren, illetve mennyi nézőt lehet beengedni beltéri rendezvényre, milyen szabályok mellett. Elég csupán a járást beírni és rögtön megjelennek az adatok, azokat pedig hetente frissítik a járás besorolásának, színének megfelelően.

Megtalálhatók az oldalon a múzeumok, a várak stb. látogatására vonatkozó szabályok is.

A honlap itt érhető el:
www.kulturnysemafor.sk.

%d bloggers like this: