Hazai hírek

300 000 euró a Tanítsuk Szlovákiát programra

Teach for Slovakia 300 000
Teach for Slovakia

A miniszterelnök 300 000 eurót szabadított fel a miniszterelnöki tartalékból a Tanítsuk Szlovákiát program végrehajtására.

Eduard Heger miniszterelnök 300 000 eurót szabadított fel a miniszterelnöki tartalékból a Tanítsuk Szlovákiát program megvalósítására. A Miniszterelnöki Költségvetési Tartalékból származó támogatás nyújtásáról szóló szerződést 2021. augusztus 3-án tették közzé a Szerződések Központi Nyilvántartásban.

A Teach for Slovakia egy 2014-ben létrehozott oktatási program, amely a Teach for All nemzetközi szervezet része. A program célja, hogy javítsa a gyermekek oktatását, és növelje az oktatás és az iskoláztatás iránt elkötelezett vezetők számát a társadalomban. A Teach for Slovakia víziója az, hogy egy napon minden gyermekünknek esélye lesz arra, hogy sikeres legyen az életben.

A témában 2021. szeptember 3-án tartanak sajtótájékoztatót.