Felhívások

Hol volt, hol nem volt… most is lesz mesefesztivál

mesefesztivál

Igaz, csak virtuálisan lehet megvalósítani a járványhelyzet miatt.
A komáromi járásbeli magyar óvodák, alapiskolák, speciális alapiskolák és nyolcosztályos gimnáziumok tanulói részére rendezett mesefesztiválnak már többéves hagyománya van. Az idei lesz a VI. Hol volt, hol nem volt…
A Komáromi Regionális Művelődési Központ égisze alatt, valamint Komárom város támogatásával zajló mesemondó, illetve képzőművészeti alkotópályázat témakörét ebben az évben a magyar gyermekirodalom egyik megteremtője, Benedek Elek meséi keretezik.
A kedvezőtlen járványhelyzet miatt azonban a fesztivál – a tavalyi évhez hasonlóan – a Komáromi Regionális Művelődési Központ virtuális felületén valósul meg. Az ünnepélyes eredményhirdetésre 2021. október 27-én elektronikus módon kerül sor. A legjobb pályamunkák a Komáromi Regionális Művelődési Központ virtuális kiállításaként (Facebook, YouTube) lesznek megtekinthetők.
Minden kategória első három helyezettje továbbjut a 2021. november 26-i, Nyitra Megye Művelődési Központja által szervezett kerületi fordulóba.
A jelentkezések kézbesítési határideje 2021. október 21. 

További információ: Himpán Terézia, himpanova.osveta@gmail.com, 0918940648

%d bloggers like this: