Hazai hírek

Pozsony megyében is zárnak az iskolák

A pozsonyi közegészségügyi hivatal a romló járványhelyzetre hivatkozva december 6-tól elrendelte a távoktatást az óvodák és az alsó tagozatok kivételével minden alap- és középiskolában. A rendelet egész Pozsony megyére vonatkozik, vagyis a Szenci, a Bazini és a Malackyi járásokban működő iskolák átállnak távoktatásra.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Prievidza és Partizánské sem marad ki a sorból. A járvány súlyosbodására hívta fel a figyelmet szerdán délután Ján Mikas országos tisztifőorvos is. Közleményében az iskolák bezárása mellett érvelt, mivel a hivatal adatai szerint a legtöbb iskolát és osztályt már érinti a fertőzés.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Gröhling megszólalt az iskolabezárások kapcsán

Zárnak egymás után az iskolák

%d bloggers like this: