Oktatás

Az elégedett érettségiző kézikönyve

Az elégedett érettségiző kézikönyve (Manuál spokojného maturanta)
Az elégedett érettségiző kézikönyve” (Manuál spokojného maturanta)

Az idei érettségi kérdéseket több szakértő készítette, háromszor annyi ellenőr ellenőrizte, és ezen felül maguk a tanárok is értékelték. Az írásbeli vizsgára idén több időt szánnak, és a tanulóknak 33%-nál jobb eredményt kell elérniük. A szóbeli érettségi vizsga kérdéseit az iskolák a távoktatás figyelembevételével alakítják ki. A tanulóknak mind az írásbeli, mind a szóbeli érettségi vizsgákra pótlási és javítási időszak áll rendelkezésükre. Az érettségizőknek a Középiskolai Szövetség által készített „Az elégedett érettségiző kézikönyve” (Manuál spokojného maturanta) segít a felkészülésben. Magyar vonatkozású anyagot sajnos nem találunk benne, de ha megnézi a szakember (vagy a diák), láthatja milyen széles körből tájékozódnak a szlovák középiskolások.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download

https://www.magyar-iskola.sk/wp-content/uploads/2022/03/manual-pdf.pdf

%d bloggers like this: