Biológia Tanuljunk

3D ábrák az embrió fejlődéséről!

A 3D Atlas of Human Embryology 14 felhasználóbarát és interaktív 3D-PDF-et tartalmaz a 7. és 23. stádium (a fejlődés 15-60. napja) közötti valódi emberi embriók valamennyi szervrendszeréről. Eredeti szövettani metszetek digitális képeit és a kommentált digitális címkézett fájlokat is találhat a látogató.

Az atlaszt a hollandiai Amszterdamban található Academic Medical Center (AMC) Anatómiai, Embriológiai és Fiziológiai Tanszékének hallgatói és embriológusai készítették, és a tudományos közösség számára szabadon hozzáférhetővé teszik, hogy megkönnyítsék a hiteles embriológiai oktatást és kutatást.

A 3D-PDF-ek megjelenítéshez az Adobe Acrobat, vagy az Adobe Reader X (vagy újabb) verziója szükséges MS Windows vagy Mac OS rendszeren.

3D Atlas of Human Embryology
3D Atlas of Human Embryology
%d bloggers like this: