Oktatás

Az új kerettanterv – Az ember és a természet

Áprilisban online beszélgetéseket készített az Országos Közoktatási és Ifjúsági Intézet, azaz a NIVaM a szakma és a nagyközönség számára, ahol az új kerettantervek szerzői csoportjai bemutatták az egyes oktatási területeket érintő változásokat. Ebben a részben az „Az ember és a természet” került terítékre.

Az új Nemzeti alaptanterv lehetőséget nyit az iskolák számára, hogy korszerű módon és minden tanuló igényeit szem előtt tartva tanítsanak.
A megbeszéléseken több mint ezer ember vett részt, közel 90%-uk általános iskolai pedagógus volt.

✅A megbeszéléseknek és a változásoknak a szerzői csoportok általi bemutatásának köszönhetően a tanárok jobban megértették az új oktatási normákat.
✅A résztvevők különösen nagyra értékelték a szakmai hozzájárulást és a változások konkrét konkrét példákkal való szemléltetését.

Človek a príroda

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab