Felhívások

Fejleszd a tanulók digitális készségeit

A felhívás célja, hogy felkeltsék a tanulók érdeklődését a számítástechnika iránt, és fejlesszék a digitális készségeiket

A Telekom alapítványa micro:bit készletek és tartozékok vásárlását támogatja.

Általános vagy középiskolában dolgozol, és szeretnéd diákjaidat felkelteni az informatika iránt, támogatni őket a 21. században nélkülözhetetlen digitális készségek elsajátításában? Csatlakozz a felhíváshoz, szerezz mikro:bit készleteket vagy azok tartozékait, valamint ingyenesen oktatást az iskolád számára.

A felhívásra a Telekom alapítvány a Pontis Alapítványnál 30 ezer eurót különített el, a támogatás maximális összege 1000 euró. Ebben a felhívásban társfinanszírozás nem szükséges.

Támogatásra a következő szervezetek lehetnek jogosultak:

A Szlovák Köztársaságban székhellyel rendelkező jogi személyek (például civil egyesületek, nonprofit szervezetek, alapítványok, nem befektetési alapok, bejegyzett egyházak és vallási társaságok, iskolák és oktatási intézmények – óvodák, általános iskolák, középiskolák, egyetemek, speciális iskolák, nyelvi intézmények iskolák)

Nem pályázhatnak a Szlovák Köztársaságban székhellyel rendelkező önkormányzatok (települések és VÚC), politikai pártok és mozgalmak, szociális partnerek, kereskedelmi és kereskedelmi egyesületek, informális és ad hoc csoportok, valamint természetes személyek.

Menetrend

  • 2023.05.23. Felhívás meghirdetése
  • 2023. június 20. (17.00 óráig) Az anyagi támogatás iránti kérelmek beérkezésének határideje
  • 2023.05.23 – 2023.09.15. Engedélyezett támogatási időszak
  • 2023.09.30. A zárójelentés (tartalmi és pénzügyi) benyújtásának határideje

Pénzügyi támogatás iránti kérelem benyújtása:

Regisztráljon a www.darca.sk oldalon
adományozó: Szlovák Telekom Alapítvány, program: ST_Microbity 2023
Töltse ki a projekt űrlapját a www.darca.sk oldalon, és csatolja a kötelező mellékleteket.

Töltse le a felhívás teljes szövegét

 

 

Výzva pre školy: nadchnite žiakov a žiačky pre informatiku a rozvíjajte ich digitálne zručnosti