Hazai hírek

Az oktatásügyi minisztérium 6. hírlevele

Az oktatásügyi minisztérium hírlevelei azért készülnek, hogy rendszeres időközönként összefoglalót küldhessenek az érdeklődőknek az oktatásban történt legfontosabb dolgokról. Található benne információ a helyreállítási tervről és a változatos iskolai programokról… A hét végén a minisztérium képviselői több szlovákiai városba is ellátogattak. A látogatások célja az volt, hogy bemutassák az új tantervet, mint lehetőséget a nagyobb tartalmi és tanulási szemléletbeli változásra, bemutassák a jó gyakorlatot egyes iskolákban, és visszajelzést kapjanak a tanároktól.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [1.37 MB]

https://www.minedu.sk/newsletter-novinky-zo-skolstva/

%d bloggers like this: