Játék Szabadidő

Megjelentek a Duna Menti Tavasz első bábos versenyműsorai

A Magyar Interaktív Televízió megkezdte a dunaszerdahelyi VMK színháztermében zajlott 47. Duna Menti Tavasz bábos versenyműsorainak közzétételét.

A felvételek kétnaponta jelennek meg az oldalon,  egyelőre az Isteni történetek (árnyjáték) a Pásztorajtó (bábmese) és a A boldog herceg (mese – bábjáték feldolgozás) látható. Az Isteni történeteket a pozsonyi Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Iciri- piciri Bábcsoportja adta elő Czuczor Nóra és Farkas Márta rendezésében, a Pásztorajtót a kisgéresi Alapiskola és Református Gyülekezet Mustármag Bábcsoportja vitte színre, rendezte Blanár Gabriella és Furik Mária. A boldog herceg (mese – bábjáték feldolgozás), előadja a komáromi Eötvös utcai Magyar Tannyelvű Alapiskola Tekergők bábcsoportja, rendezte Izsák Katalin és Tóth Tibor.

47. DMT – Pásztorajtó (bábmese)

47. DMT – Isteni történetek (árnyjáték)

47. DMT – A boldog herceg (mese – bábjáték feldolgozás)

%d bloggers like this: